Page not found in requested language, showing dutch page.

September 2015 - september 2016

Voorzitter: Floris Deutekom
Secretaris: Daniël Lourens
Penningmeester: Klodia Saado

September 2014 - september 2015

Voorzitter: Tobias van Kersbergen
Secretaris: Loes van der Sluis
Penningmeester: Peter Schwitzky
Commissaris Intern: Matthijs Slaghekke

September 2013 - september 2014

Voorzitter: Steven Reijntjes
Secretaris: Amber de Haan
Penningmeester: Peter Schwitzky
Commissaris Intern: Larissa Soetendal
Commissaris Extern: Jorien Heuker

September 2012 - september 2013

Voorzitter: Jaap ten Hietbrink
Secretaris: Bernadette van Denzel
Penningmeester: Homer Wagenaar
Commissaris Intern: Maarten van Putten

September 2011 - september 2012

Voorzitter: Tara van der Plas
Secretaris: Marjeike Maljaars
Penningmeester: Marieke van Woensel
Commissaris Intern: Boy van Basten

September 2010 - september 2011

Voorzitter: Keimpe Nevenzeel
Secretaris: Daphne Engelen
Penningmeester: Dionne Haanstra
Commissaris Intern: Gijs Jansen
Commissaris Extern: Helena Vis

September 2009 - september 2010

Voorzitter: Joris de Vries
Secretaris: Marije Seves / Leonie van de Belt
Penningmeester: Fiona Katoen
Commissaris Intern: Jutha van den Broek
Commissaris Extern: Thomas Franken

Oktober 2008 - september 2009

Voorzitter: Viviana van Dijk
Secretaris: Quirijn van Dijk
Penningmeester: Tessa van Nunspeet
Commissaris Intern: Marije Schillhorn van Veen
Commissaris Extern: Kelly Sprenkeling

Januari 2008 - oktober 2008

Voorzitter: Judith Vreman
Secretaris: Marten Reijntjes
Penningmeester: Inge Janssen
Commissaris Intern: Annechien Kruijer
Commissaris Extern: Carolien Doorenbos

Juli 2007 - december 2007

Voorzitter: Judith Vreman
Secretaris: Marten Reijntjes
Penningmeester: Inge Janssen
Commissaris Intern: Jasper van de Gronde
Commissaris Extern: Sandra Kort
PR-functionaris: Nikita van der Vinne

December 2006 - juli 2007

Voorzitter: Liekele Gaastra
Secretaris: Judith Vreman
Penningmeester: Thijs Wansink
Commissaris Intern: Ingeborg Wiegman
Commissaris Extern: Sandra Kort
PR-functionaris: Nikita van der Vinne

Augustus 2006 - december 2006

Voorzitter: Liekele Gaastra
Penningmeester: Thijs Wansink
Commissaris Intern: Ingeborg Wiegman
Commissaris Extern: Erik Prins
PR-functionaris: Leonie Roose

Juni 2006 - augustus 2006

Voorzitter: Liekele Gaastra
Secretaris: Timo Laman
Penningmeester: Thijs Wansink
Commissaris Intern: Ingeborg Wiegman
Commissaris Extern: Erik Prins
PR-functionaris: Leonie Roose

December 2005 - juni 2006

Voorzitter: André Offringa
Secretaris: Timo Laman
Penningmeester: Rinze van den Akker
Commissiecoördinator: Els Rennen
PR-functionaris: Leonie Roose
Algemeen lid: Erik Prins

September 2005 - december 2005

Voorzitter: André Offringa
Secretaris: Margreet Tijms
Penningmeester: Rinze van den Akker
Commissiecoördinator: Mahir Koksal
PR-functionaris: Joke Ruwen
Algemeen lid: Els Rennen

juni 2005 - september 2005

Voorzitter: André Offringa
Secretaris: Margreet Tijms
Penningmeester: Bart Kabout
Commissiecoördinator: Mahir Koksal
PR-functionaris: Joke Ruwen
Algemeen lid: Els Rennen
Algemeen lid: Rinze van den Akker

April 2005 - juni 2005

Voorzitter: Jos Poot
Secretaris: Margreet Tijms
Penningmeester: Bart Kabout
Commissiecoördinator: Mahir Koksal
PR-functionaris: Joke Ruwen

Januari 2005 - april 2005

Voorzitter: Jos Poot
Secretaris: Margreet Tijms
Penningmeester: Bart Kabout
Commissiecoördinator: Mahir Koksal
PR-functionaris: Joke Ruwen
Algemeen lid: Jan-Gerrit Meijerink

Juni 2004 - december 2004

Voorzitter: Hans van Hateren
Secretaris: Jos Poot
Penningmeester: Jan-Gerrit Meijerink
Commissiecoördinator: Carlijn Spruyt
PR-functionaris: Erlin Haacke
Algemeen lid: Bert Bulsink

Maart 2004 - juni 2004

Voorzitter: Hans van Hateren
Secretaris: Carolien Doorenbos
Penningmeester: Jan-Gerrit Meijerink
Commissiecoördinator: Sandra de Leeuw
PR-functionaris: Erlin Haacke
Algemeen lid: Bert Bulsink
Algemeen lid: Carlijn Spruyt

December 2003 - maart 2004

Voorzitter: Hans van Hateren
Secretaris: Carolien Doorenbos
Penningmeester: Jan-Gerrit Meijerink
Commissiecoördinator: Sandra de Leeuw
PR-functionaris: Erlin Haacke
Algemeen lid: Bert Bulsink
Algemeen lid: Carlijn Spruyt
Algemeen lid: Bas Siebring

Juni 2003 - december 2003

Secretaris: Carolien Doorenbos
Penningmeester: Bas Siebring (interim)
Commissiecoördinator: Sandra de Leeuw

April 2003 - juni 2003

Voorzitter: Naomi Papegaay
Secretaris: Carolien Doorenbos
Penningmeester: Mohan de Vries
Commissiecoördinator: Sandra de Leeuw
Algemeen lid: Bas Siebring